Mała architektura

Ocena: 4.7
2075

Altany, zabudowy grillów, drewutnie, dachy wiat garażowych i tym podobne obiekty są znakomitym uzupełnieniem otoczenia budynku. Gdy są dobrze zaprojektowane, doskonale uzupełniają otoczenie domu oraz wzbogacają architekturę małego ogrodowego krajobrazu, tworząc jego niepowtarzalny klimat.


Najlepszym rozwiązaniem jest zakupienie projektu, który kompleksowo traktuje architekturę zarówno budynku, jak również wszystkie, nawet najdrobniejsze, detale ogrodu.

 

 

 


Oczywiście tak opracowane projekty są znacznie droższe od tych, które opisują tylko architekturę budynku mieszkalnego. Osobiście uważam, że warto jednak ponieść takie koszty.

 

 

 

 

 


Po pierwsze, kompleksowa usługa bardzo często jest usługą tańszą niż kolejne zamawianie poszczególnych etapów. Po drugie, w praktyce doskonale widać, że całościowy projekt stworzony ręką jednego architekta znacznie lepiej prezentuje się wizualnie niż eklektyczny twór – zlepek kilku koncepcji. Tak więc wizja przemyślana od początku do końca połączona z perfekcyjnym wykonawstwem sprawia, że o niektórych domach mówi się, że są po prostu piękne.

 

 

 

 


mgr inż. Jerzy Romanow
Mistrz ciesielstwa i dekarstwa
www.dach-dom.com
Wszystkie prace ciesielsko-dekarskie
w wykonaniu Autora©

 

 

 

 

Źródło: Dachy, (101) 

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ