Dachówka cementowa KAPSTADT z powłoką DURATOP PRO

Ocena: 0
2884

Dachówka cementowa KAPSTADT z powłoką DURATOP PRO to połączenie nowoczesnej prostej formy, idealnie płaskiej powierzchni  i modnych barw – czarnej lub grafitowej. 

 

Pokryta ochronną powłoką DURATOP PRO jest maksymalnie odporna na działanie promieniowania UV. Dodatkowo powłoka wzmacnia i zapewnia jeszcze lepsze parametry użytkowe produktu. Czerń i grafit o głębokim odcieniu nie blakną nawet pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne, a błyszcząca powierzchnia dachówki podkreśla walory estetyczne dachu. 

Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w strukturę dachówki. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Zastosowanie gładkiej powierzchni, także na krawędziach bocznych i czołowej, ułatwia usuwanie pyłu i zanieczyszczeń z połaci. Minimalizuje ryzyko porastania dachówki mchem i zwiększa żywotność całego dachu.

Modna kolorystyka oraz minimalistyczny design sprawiają, że dachówka KAPSTADT wspaniale prezentuje się na obiektach nowoczesnej architektury.

 

Źródło: Informacja prasow Creaton

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ