Laur Konsumenta dla elektronarzędzi Bosch

Ocena: 0
1899
Elektronarzędzia marki Bosch otrzymały wyróżnienie – Złote Godło – w kategorii elektronarzędzia

Złote Godło „Laur Konsumenta 2010” dla elektronarzędzi Bosch
Fot. Bosch


Elektronarzędzia marki Bosch otrzymały wyróżnienie – Złote Godło – w kategorii elektronarzędzia w ogólnopolskim konkursie „Laur Konsumenta 2010”. Przyznawane w programie nagrody są potwierdzeniem dobrej znajomości marki oraz wyrazem uznania, jakim konsumenci darzą konkretne produkty i usługi dostępne na polskim rynku.

Osoby biorące udział w tegorocznej edycji programu „Laur Konsumenta” wskazały produkty marki Bosch, jako najlepsze, dostępne na rynku elektronarzędzia, doceniając ich wysoką jakość i innowacyjność. To już drugie wyróżnienie w tym ogólnopolskim badaniu. Po raz pierwszy konsumenci oddali największą liczbę swoich głosów na elektronarzędzia marki Bosch w 2007 roku.

„Laur Konsumenta” jest największym programem konsumenckim w Polsce, badającym poziom powszechnej znajomości i popularności marek, produktów i usług. Jego organizatorem jest Grupa Media Partner. O przyznaniu nagrody decydują sami konsumenci oddając swoje głosy w sondażu telefonicznym i internetowym. Nagroda w konkursie jest cennym wyróżnieniem dla firmy, odzwierciedleniem tendencji na rynku i potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie i marce.

Źródło: Dachy, nr 11 (131) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ