Nowa blachodachówka modułowa Iryd

Ocena: 0
2300

Firma Blachy Pruszyński zapowiada, że na jesieni dostępna będzie nowa płaska blachodachówka modułowa Iryd, charakteryzująca się modnym minimalistycznym wyglądem.

Iryd – w zbliżeniu dobrze widoczne lekkie przetłoczenia

Oferowana będzie w postaci paneli jednomodułowych w siedmiu kolorach. Jej montaż nie wymaga pełnego deskowania i może być układana na dachach o pochyleniu powyżej 9o w sposób tradycyjny lub na cegiełkę. Dzięki temu, że jest symetryczna, montaż może odbywać się zarówno od lewej, jak i prawej strony – wszystko zależy od preferencji dekarza i warunków zastanych podczas budowy. Niski profil krycia – zaledwie 3 mm – zapewnia szeroką powierzchnię krycia, co wpływa korzystnie na ekonomiczność wyrobu.

Minimalistyczne modułowe rozwiązanie od firmy Blachy Pruszyński

Blachodachówka Iryd dostępna będzie od ręki i w poręcznych pakietach. Zapewnia to łatwy i szybki załadunek, rozładunek, transport na dach, a także montaż – wystarczą 2 osoby. Do blachodachówki Iryd producent oferuje również elementy do kompleksowego wykończenia dachu – wkręty, uszczelki, kołnierze uszczelniające, obróbki i farby zaprawowe.

Źródło: Dachy, nr 8 (224) 2018

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ