V edycja konkursu "Pochwal się dachem" - dyplomy rozdane

Ocena: 4.9
5010
27.02.2015 w Łodzi, podczas targów Interbud i Salonu Praktyki Dekarskiej, odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów z okazji rozstrzygnięcia V edycji konkursu "Pochwal się dachem".
I cała sala śpiewa z nami…!

Redakcja miesięcznika DACHY rozstrzygnęła konkurs „Pochwal się dachem”. Sponsorem nagród jubileuszowej V edycji konkursu były firmy: Projekt - producent sprzętu zabezpieczającego do pracy na wysokości oraz Guilbert Express - producent palników dekarskich i lutownic. Konkurs podzieliliśmy na dwie kategorie: Ogólną oraz Lutowanie i techniki blacharskie.

Uroczystość wręczenia dyplomów miała miejsce na targowym stoisku miesięcznika DACHY, z udziałem wszystkich nagrodzonych dekarzy i licznie zgromadzonej publiczności. Każdy z "medalistów" otrzymał nagrody rzeczowe w postaci szelek asekuracyjnych Protekt, palników Guilbert Express oraz książek wydanych przez Polskie Centrum Budownictwa i rocznej prenumeraty miesięcznika DACHY. Każdy z nagrodzonych dachów zostanie też przedstawiony na łamach miesięcznika (dach Grzegorza Czyża zamieściliśmy w DACHACH 1/205, dzieło Stanisława Jagieły w wydaniu 2/2015).


Kategoria "Ogólna"
Kategoria "Lutowanie i techniki blacharskie"
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu, który już trwa!


Paweł Babij, prezes Interserwis Sp. z o.o. i Piotr Rożnowicz, redaktor naczelny DACHÓWStanisław JagiełaJarosław KaźmierczakGrzegorz CzyżTomasz PiestrzyńskiJarosław Dąbrowski

Źródło i zdjęcia: Redakcja

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: