Odbierz prezent pomagając - akcja #DumnyDekarz

Ocena: 0
1551

W maju pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy rozpoczęła się pod nazwą #DumnyDekarz ogólnopolska akcja promująca dekarstwo i zawód dekarza w Polsce.

Akcja jest odpowiedzią na potrzeby rynku, wsparciem dla przyszłych adeptów rzemiosła i towarzyszy jej zbiór wywiadów z profesjonalistami. W jej ramach została uruchomiona strona internetowa, na której dekarze mają możliwość pochwalenia się swoimi zawodowymi pasjami oraz zaprezentowania siebie i swoich sukcesów. Na dodanym zdjęciu można opcjonalnie nałożyć własny tekst, a także udostępnić je w mediach społecznościowych w formie gotowej grafiki z logo inicjatywy. Generator grafik jest dostępny na stronie www.dumnydekarz.pl po kliknięciu przycisku Pomagaj.

Wsparcie dla uczniów klas dekarskich
Czy można za pomocą kilku kliknięć, nie wydając ani złotówki, przyczynić się do ufundowania stypendiów najzdolniejszym uczniom, równocześnie dostając za to prezent? Jest to możliwe dzięki tej inicjatywie.

Za każde opublikowane zdjęcie wspierające akcję na konto Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy przekazywane jest 10 zł. Zgromadzone środki finansowe posłużą do ufundowania stypendiów dla najlepszych uczniów klas dekarskich w roku szkolnym 2019/2020. Dodanie takiej grafiki upoważnia również do odbioru koszulki z logo akcji #DumnyDekarz, która zostanie bezpłatnie wysłana na wskazany przez odbiorcę adres.

Dekarz pilnie potrzebny
Sednem akcji jest zbudowanie poczucia wspólnoty, wymiana doświadczeń i zachęcanie młodzieży do wybrania właśnie takiej ścieżki zawodowej. Dekarze są niezwykle potrzebni, a najlepsi z nich nigdy nie będą narzekali na brak zleceń – przekonuje Magdalena Zarzycka, reprezentująca markę Dakea, inicjatora akcji #DumnyDekarz.

Akcji towarzyszy również wyjątkowy, branżowy rocznik Dekarze 1/2019, zawierający zbiór wywiadów z dekarzami i mistrzami dekarstwa, cieszących się wieloletnią renomą na rynku. Wydanie pełne ciekawych przemyśleń i cennych rad można bezpłatnie pobrać w formacie cyfrowym na stronie akcji – www.dumnydekarz.pl

Źródło: Dachy, nr 10 (237) 2019

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ