Konferencja szkoleniowa zorganizowana w firmie Fakro

Ocena: 5
1482

Malownicze południe Polski w każdej porze roku urzeka. Właśnie w centrali Fakro, w Nowym Sączu oraz w Muszynie zorganizowana została "Konferencja Szkoleniowa dla Najlepszych Partnerów". W dniach 28.02 - 03.03.2019 r., Fakro gościło architektów, przedstawicieli stowarzyszeń oraz dziennikarzy branżowych. W trakcie pobytu goście uczestniczyli w Konferencji na temat "Strategii rozwoju oraz tendencji na rynku budowlanym". Wizyta była także okazją do zwiedzenia zakładu produkcyjnego oraz Działu Badań i Rozwoju.

Podczas uroczystej gali, partnerzy Fakro zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami za wieloletnią, owocną współpracę, wielkie zaangażowanie oraz okazywane zaufanie.

W jeszcze zimowym krajobrazie goście aktywnie uczestniczyli w zimowych dyscyplinach sportowych, a także korzystali z relaksacyjnych zabiegów w Spa w Centrum Szkoleniowym Fakro w Muszynie.

"Na sukces firm składa się wiele elementów. Ważna jest codzienna, rzetelna praca oraz owocna i efektywna współpraca z ludźmi. Długofalowe relacje oparte na zaufaniu są dla nas bardzo ważne. Nasi partnerzy biznesowi wspólnie z nami budują markę Fakro. Dziękujemy im za to" - komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu Fakro.

Źródło i zdjęcia: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ