Architekci doceniają wsparcie techniczne Fakro

Ocena: 4.95
2846
Architekci wskazali Fakro jako firmę oferującą najlepsze wsparcie techniczne w pracy. Badanie zostało przeprowadzone techniką wywiadu telefonicznego wspomaganego komputerowo wśród 400 architektów projektujących budynki mieszkalne i niemieszkalne. Architekci odpowiadali na pytania związane z obsługą i oferowanymi do pracy materiałami przez firmy producenckie. Na pytanie, która firma oferuje najlepsze wsparcie techniczne architekci spontanicznie wskazywali firmy i najlepszy wynik uzyskała firma Fakro, producent okien dachowych i schodów strychowych.

Przewodnik dla architektow

Architekci docenili FAKRO za sprawną obsługę techniczną, informacje o nowościach, aktualne katalogi, dobrą organizację plików CAD oraz za organizowane szkolenia.

Firma FAKRO bardzo ceni współpracę z profesjonalistami i cały czas przygotowywane są nowe pomoce wspierające pracę. Dla architektów oferowane są różne materiały, typu Przewodnik dla Architekta, biblioteki CAD produktów FAKRO oraz dedykowana zakładka na stronie internetowej zawierająca: przykładowe realizacje z produktami FAKRO, konkursy dla Architektów oraz certyfikaty produktów. Warto zaznaczyć, że w firmie FAKRO pracuje zespół projektantów, oferujący specjalistyczne wsparcie w postaci rozwiązywania niestandardowego zastosowania produktów. Dla architektów stworzono również dedykowaną infolinię. Na terenie całego kraju swoją pomoc oferują Doradcy Techniczni FAKRO, z którymi można spotkać się w biurze lub na budowie.


Niestandardowe zastosowanie okien FAKRO

Firma FAKRO jest także organizatorem specjalistycznych szkoleń branżowych. Uczestniczący w nich architekci mają możliwość poznania nowości produktowych FAKRO, przekonania się o jakości wyrobów oraz poznania firmy od kulis: działu badań i rozwoju, działu kontroli jakości i zakładu produkcyjnego.


Małgorzata Respekta-Paszkiewicz - specjalista ds współpracy z architektami w FAKRO

"Wszystkim architektom bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy i obiecujemy, że będziemy  intensywnie pracować nad utrzymaniem dotychczasowego poziomu wsparcia" - podkreśliła Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, Specjalista ds. Współpracy z Architektami FAKRO.

Źródło i zdjęcia: Fakro
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ