Akademia CREATON zaprasza na szkolenia dekarskie

Ocena: 0
1658

Akademia CREATON jest miejscem, w którym przedstawiciele branży budowlanej doskonalą umiejętności z zakresu poprawnego montażu dachówek ceramicznych, cementowych oraz akcesoriów dachowych. W ramach szkoleń organizowane są zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Zajęcia prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem z użyciem najlepszych technik stosowanych w pracach dekarskich.

"Na tegoroczny sezon przygotowaliśmy nowy, atrakcyjny program szkoleniowy. Duży nacisk kładziemy w nim na cześć praktyczną, w trakcie której nasi goście mogą poznać zalety produktów CREATON. Każda z osób będzie miała możliwość samodzielnego wykorzystania w montażu różnych rozwiązań na specjalnie przygotowanych modelach dachu" - podkreśla Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON. Szkolenia są świetną okazją do poznania nowości rynkowych oraz wymiany doświadczeń. Dekarze doceniają także możliwość zwiedzenia fabryki dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie - jednego z najnowocześniejszych tego typu zakładów na świecie.

Co roku w centrum szkoleniowym zlokalizowanym pod Poznaniem kształci się kilkuset dekarzy, handlowców oraz przedstawicieli branży budowlanej. Uczestnicy po ukończonym kursie otrzymują potwierdzenie udziału w formie certyfikatu. W obecnym sezonie z nowego programu skorzystało już ponad 200 dekarzy. Kolejne szkolenia odbędą się kwietniu br. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.akademiacreaton.pl.

Źródło i zdjęcia: CREATON

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: