27. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma

Ocena: 0
1350

BUDMA coraz bliżej. Przypomina o tym termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury. Do rozpoczęcia targów budowlanych jeszcze kilka miesięcy. Dla Wystawców to jednak najbardziej odpowiedni moment, aby zaplanować udział w targach BUDMA, które odbędą się w Poznaniu od 30 stycznia do 2 lutego 2018. Wszystkie firmy, zainteresowane udziałem w tych największych w Polsce i tej części Europy targach branży budowlanej, powinny zanotować datę 27 września - to właśnie tego dnia mija pierwszy termin zgłoszeń na targi. Do tej daty możemy liczyć na najbardziej atrakcyjne warunki udziału w targach.


Przyszłoroczna BUDMA zaprezentuje m.in. Największy Salon Dachów w Polsce, Największy Salon Stolarki w Polsce, Salon Podłóg i Parkietów czy także Salon Rusztowań i Szalunków. Warto też wspomnieć o specjalnej strefie pokazowej Design 4 Senses, gdzie w nietypowy sposób zaprezentowana zostanie oferta Wystawców biorących udział w tym projekcie. Strefa ma przenieść klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań. Maja za to odpowiadać aż 4 dedykowane przestrzenie: Strefa VisualStudio, Strefa TouchPoint, Strefa AudioZone oraz Strefa AromaSpot. Trzeba przyznać, że pomysł brzmi naprawdę intrygująco.

BUDMA tradycyjnie zaprezentuje także szeroki wachlarz wydarzeń dedykowanych czterem głównym grupom targowych gości: handlowcom, wykonawcom, architektom i projektantom, a także inwestorom.

Przyszłorocznej BUDMIE towarzyszyć będą tym razem targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 30 stycznia - 2 lutego 2018, Poznań.

www.budma.pl


NAJWIĘKSZY SALON DACHÓW W POLSCE! Targi BUDMA 2018.

Zapraszamy do udziału w unikatowym wydarzeniu dedykowanym branży dachowej. Aż dwa pawilony (6 oraz 6A) zostaną przeznaczone na ekspozycję najnowszej oferty pokryć dachowych, akcesoriów oraz elewacji stalowych, tworząc wyjątkową w Polsce platformę inspiracji, wiedzy i biznesu:

NAJWIĘKSZY SALON DACHÓW W POLSCE!

To tutaj targowi goście będą mieli niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z Państwem i dyskutować o rozpoczęciu bądź kontynuacji owocnych relacji biznesowych. Tutaj także będą mieli okazję wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących, przygotowywanych przez MTP oraz Partnerów branżowych, m.in.:

  • Otwarte Zawody Dekarskie - konkursy, nagrody i pozytywne emocje
  • Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy - eliminacje do Mistrzostw Świata

Chcemy, aby Państwa udział w targach budownictwa BUDMA przyniósł Wam jak najlepsze rezultaty biznesowe i wzmocnił relacje z obecnymi klientami. Jak wynika z przeprowadzonych badań (dane z raportu ASM), aż 88,5% sprzedaży pokryć dachowych odbywa się poprzez składy i hurtownie budowlane oraz specjalistyczne punkty handlowe. Targi BUDMA wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Wystawców, dedykując pierwszy dzień targów właśnie handlowcom. W ramach Dnia Dystrybutora przygotowujemy specjalne zaproszenia dla reprezentantów w/w punktów handlowych oraz szereg materiałów promocyjnych dotyczących Wystawców targów (m.in. nowości i premiery produktowe).

Ważnym aspektem targów BUDMA jest Program BUDMA Hosted Buyers, dzięki któremu, w Poznaniu, z Państwa ofertą zapoznają się kupcy i kadra zarządzająca z najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych dla branży dachowej - Białorusi, Czech, Litwy, Rumunii, Słowacji, Ukrainy czy również Węgier.  Każdy uczestnik Programu weźmie udział w pre-aranżowanych spotkaniach, a system szybkiej wymiany danych kontaktowych POKEN ułatwi im bezpośredni kontakt z Państwem w przyszłości.

Wiemy również, że aż 95% inwestorów podejmuje decyzje zakupowe pod wpływem rekomendacji wykonawcy. Nasze działania skupimy na zaproszeniu dekarzy, blacharzy oraz cieśli, tak abyście mogli Państwo zaprezentować swoje innowacyjne produkty i rozwiązania, przedstawić ich najważniejsze zalety i przewagę technologiczną, jak również pokazać najefektywniejsze sposoby ich montażu jak największej grupie fachowców.

Pierwszego dnia targów planowany jest również Wieczór Dachy na BUDMIE, ekskluzywne spotkanie Wystawców branży dachowej ze ściśle wyselekcjonowaną grupą Państwa kluczowych klientów. Urozmaicone atrakcjami spotkanie będzie okazją do rozmów i wymiany wrażeń w mniej formalnej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie do udziału w targach BUDMA, w Największym Salonie Dachów w Polsce! Do zobaczenia w Poznaniu!

Zespół targów BUDMA 2018.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -